Православні українці з Ірландії висловлюють свою підтримку протоієрею Миколаю Данилевичу (відео)

У зв’язку з кримінальним переслідуванням протоієрея Миколая Данилевича, віряни Української Православної Церкви у різних країнах висловлюють йому свою підтримку. Зокрема, православні українці в Ірландії записали своє відео-звернення.

У відео про отця Миколая сказано, як про людину з відкритою українською позицією, яку він висловлює як публічно, так і в особистих бесідах. Українські віряни з Ірландії дякують отцю Миколаю за працю над духовною підтримкою українців, які вимушено покинули Україну через російську військову агресію.

Нагадаємо, що на підтримку протоієрея Миколая Данилевича виступили: духовенство Західноєвропейського вікаріатства УПЦ, Українська православна молодьпарафія Архистратига Божого Михаїла м. Берлін, доктор Дагмар Хеллер і доктор Карл-Вільгельм Нібур.