Парафія УПЦ у Великобританії провела концерт і благодійну ярмарку

12 травня 2024 року в м. Фарнам (Великобританія) зусиллями парафіян Української Православної Церкви та за підтримки місцевої міської ради було проведено благодійну ярмарку та концерт присвячений пасхальним святкуванням та Дню сім’ї.

На заході був присутній мер міста Фарнам Броді Маулука (Brodie Mauluka), настоятель місцевої англіканської парафії о. Девід Уфіндел (David Uffindell), українці, котрі вимушено покинули Україну після вторгнення російських військ в лютому 2022 року, а також місцеві жителі та гості міста.

Благочинний парафій УПЦ у Великобританії протоієрей Димитрій Лукіян спільно з прихожанами організували концерт, під час якого були виконані твори українських композиторів, авторські композиції, народні пісні, танцювальні номери.

Кошти, зібрані від благодійного заходу в сумі близько 2000 фунтів стерлінгів, будуть направлені на реабілітацію українських воїнів.

Нагадаємо, що в м. Фарнам, де на даний час проживає близько 300 українців, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України  Онуфрія, утворилась перша парафія УПЦ у Великобританії в серпні 2022 року, яка звершує свої богослужіння кожну 2-гу та 4-ту неділю місяця (Божественна Літургія о 9:00) та 1-шу і 3-ю середу (молебен та духовна бесіда зі священником о 18:00) за адресою: St. Francis Byworth, 83 Crondall Ln, Farnham, GU9 7BZ.

 

Переглядів: 34

Перейти до панелі інструментів