Керуючий Західноєвропейським вікаріатством УПЦ відвідав парафію на честь Почаївської ікони Божої Матері в Парижі

7 квітня 2024 року, в Хрестопоклонну неділю Великого посту та на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий Західноєвропейським вікаріатством Української Православної Церкви єпископ Боярський Веніамін відвідав парафію на честь Почаївської ікони Божої Матері в м. Париж (Франція).

За Божественною Літургією єпископу Веніаміну співслужили: благочинний парафій УПЦ в Франції і настоятель парафії протоієрей Марк Мінтенко, співробітник Відділу зовнішніх церковних звʼязків УПЦ протоієрей Василь Пріц та гості у священному сані.

На Малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, за труди на благо Української Православної Церкви настоятель парафії священник Марк Мінтенко був возведений в сан протоієрея.

Наприкінці богослужіння владика Веніамін звернувся до віруючих з архіпастирським словом, привітав усіх присутніх зі святом та поспілкувався з парафіянами за святковою трапезою.

Після богослужіння єпископ Веніамін разом зі священниками звершив Таїнство Соборування.