В Гамбурзі відбулася регіональна зустріч української православної молоді

З 15 по 17 березня 2024 року, з благословення Блаженійшого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, відбулась регіональна зустріч української православної молоді у місті Гамбург (Німеччина).

Участь у зустрічі прийняла молодь з усієї Німеччини, а також з Австрії, Бельгії та Польщі. Перший день з’їзду розпочався з поселення та знайомства. Другий день був присвячений питанням закоханості, створення шлюбу та поняття любові через призму Євангельського вчення. Запрошеними гостями та лекторами стали протоієрей Сергій Новак та протоієрей Георгій Базюк.

Окрім офіційної частини заходу, в той день було організовано барбекю. Молодь мала змогу краще познайомитися, насолодитися спілкуванням у дружньому середовищі та пограти в ігри.

У останній день з’їзду всі учасники відвідали богослужіння у гамбурзькій парафії на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

Після цього вони взяли участь у загальному обіді, організованому парафіянами. Захід завершився екскурсією по Гамбургу та відвідуванням його визначних місць.