Синод Антіохійської Православної Церкви закликав молитися за Українську Православну Церкву

Вірні Української Православної Церкви страждають від війни, насильства та несправедливих законів і потребують молитви. Про це у своєму зверненні наголосили учасники Синоду Антіохійської Православної Церкви, йдеться на antiochpatriarchate.org.

14 березня у Баламанді Синод Антіохійської Православної Церкви під головуванням Патріарха Іоанна X оприлюднив звернення, у якому окрім іншого закликав до посилених молитов за вірних Української Православної Церкви.

Отці Синоду закликають своїх вірних чад «у цей благословенний час посилити свої молитви за всю Православну Церкву та Її єдність, а також за стражденну Українську Православну Церкву».

«Вірні цієї Церкви, – сказано у звернені Синоду, – страждають від жорстокого удару війни, організованого насильства та небезпеки зникнення через несправедливі закони, спрямовані на закриття їхніх парафій і передачу їхніх церков у власність іншим релігійним групам».