Закордонні парафії УПЦ допомогли придбати два автомобілі для потреб ЗСУ

Перший автомобіль був відправлений в Україну 9 лютого 2024 року парафією Української Православної Церкви на честь Преображення Господнього міста Роттердам (Нідерланди) військовослужбовцям 14-ої бригади оперативного призначення імені Івана Богуна (“Червона Калина”) для перевезення поранених та особового складу.
Перед відправленням в Україну, на прохання військовослужбовців, настоятель української парафії в Роттердамі священник Димитрій Віницький звершив чин освячення автомобіля.
Другий автомобіль був освячений 11 лютого 2024 року на Закарпатті вікарієм Хустської єпархії єпископом Угольським Симеоном і найближчим часом буде відправлений на Сумський напрямок для потреб 101-ї бригади.

Кошти на придбання автомобілів були виділені з пожертв, зібраних парафіями Західноєвропейського вікаріатства Української Православної Церкви протягом різдвяного періоду 2024 року.