Співробітник ВЗЦЗ УПЦ виступив з доповідями у двох німецьких університетах

24-27 січня 2024 року співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви Сергій Михайлович Бортник перебував у Німеччині, де виступив з двома відкритими доповідями.

Перша доповідь, 24 січня 2024 року, відбулася в університеті Геттінгену на тему «Православна Церква в Україні: історичні віхи та сучасні перспективи» (на запрошення проф. Дженніфер Васмут, кафедра екуменічного богослов’я та православного християнства). До цього також доєднався виступ на колоквіумі в університеті Лейпцигу, 26 січня 2024 року, на тему «Богослов’я перед обличчям війни: українська перспектива» (на запрошення проф. Франка Лютце, кафедра релігійної педагогіки та дидактики викладання релігії).

Крім цих доповідей, які викликали неабиякий інтерес у слухачів, С. М. Бортник провів перемовини щодо можливої подальшої співпраці у сфері академічного богослов’я між Київською духовною академією УПЦ та німецькими партнерами.