Парафія УПЦ в Стокгольмі відсвяткувала першу річницю з часу заснування

21 січня 2024 року на парафії на честь Почаївськоі ікони Божої Матері в м. Стокгольм (Швеція) відбулося святкове богослужіння з нагоди першої річниці існування громади.
Божественну літургію звершили: керуючий Західноєвропейським вікаріатством Української Православної Церкви єпископ Боярський Веніамин та єпископ Івано-Франківський і Коломийський Никита. Архієреям співслужили: заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевича, настоятель парафії – протоієрей Петро Івасів та запрошене духовенство.
За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні, а після Літургії був відслужений подячний молебень.
Наостанок єпископ Веніамін висловив подяку настоятелю та парафіянам за труди та привітав їх з першою річницею життя парафії.

Нагадаємо, що регулярні Літургії звершуються на парафії в Стокгольмі в недільні і святкові дні за адресою: Nynäsvägen 3C, 136 47 Haninge, Швеція.

Контакти настоятеля протоієрея Петра Івасіва:

телефон: +380 68 143 40 19 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Група громади у Telegram: https://t.me/ukrcerkva_stockholm.