Клірики УПЦ звершили Літургію на мощах святителя Миколая у м. Барі

19 грудня 2023 року, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, у м. Барі (Італія), з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, клірики Української Православної Церкви звершили Божественну літургію на мощах цього святого.

Святкове Богослужіння очолив Високопреосвященнійший Веніамін, архієпископ Хотинський, вікарій Чернівецько-Буковинської єпархії.
Йому співслужили священнослужителі Італійського благочиння Західноєвропейського вікаріатства УПЦ, а також та гості з України у священному сані. Щоб взяти участь в цьому богослужінні приїхали паломники з різних областей України.

Під час Літургії були піднесені сугубі молитви за мир в Україні, за воїнів, полонених, загиблих та безвісти зниклих. Молилися, щоб Всемилостивий Господь зглянувся на український народ та дарував мир нашій землі.

Після Літургії віруючі мали можливість приложитися до святих мощей дорогого серцю угодника Божого.

Нагадаємо, що у м. Барі діє парафія УПЦ на честь свят. Миколая Чудотворця.

Контакти парафії:
Номер телефону настоятеля парафії свящ. Миколая Попадюка: +393284880551
Група парафії у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/orthodoxchurchua.bari