Єпископ Веніамін відвідав Свято-Миколаївську парафію УПЦ у м. Безансон (Франція)

Керуючий Західноєвропейським вікаріатством УПЦ єпископ Боярський Веніамін відвідав Свято-Миколаївську парафію м. Безансон (Франція), де звершив Божественну літургію в день свята Різдва Пресвятої Богородиці та в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці.

Його Преосвященству співслужили протоієрей Василій Пріц, священник Марк Мінтенко, священник Віталій Островський та протодиякон Ярослав Демченко.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія настоятеля парафії священика Віталія було нагороджено правом носіння палиці.

За богослужінням піднесли особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.

По закінченні Літургії Владика звернувся до присутніх зі словами проповіді, привітав усіх зі святом та поспілкувався з вірянам.

Регулярні богослужіння в Безансоні звершуються за адресою:
2 Rue du Passeur, 25000 Besançon
Église Saint-Hippolyte