В Іспанії розпочалася Перша Зустріч української православної молоді Західної Європи. ОНОВЛЕНО

5 вересня 2023 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в місті Малага (Іспанія) розпочалася Перша Зустріч української православної молоді Західної Європи.

На зустріч приїхали близько 70 молодих людей з закордонних парафій Української Православної Церкви, які функціонують вже у 15-ти країнах Західної Європи.

У зустрічі також беруть участь: керуючий Західноєвропейським вікаріатством УПЦ єпископ Боярський Веніамін (Волощук), вікарій Полтавської єпархії, віце-ректор Полтавської місіонерської семінарії архієпископ Новосанжарський Веніамін (Погрібний), заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, перший заступник Глави Синодального відділу у справах молоді УПЦ, архімандрит Іоасаф (Перетятько), духовенство з українських закордонних парафій та гості з України.

На початку зустрічі Преосвященніший єпископ Боярський Веніамін зачитав Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія організаторам та учасникам Першої Зустрічі української православної молоді Західної Європи.

У своєму Слові Блаженніший Митрополит Онуфрій зокрема назвав проведення першого молодіжного форуму в діаспорі “історичною подією” в житті нашої Церкви, а також зазначив, що “молодь – це майбутнє народу і держави, а християнська православна молодь — це ще й свідчення перед сучасним світом, що Церква Христова жива, що Церква розвивається і відкрита для юних сердець”.

Форум триватиме до 8 вересня включно. Протягом всіх днів форуму українська православна молодь братиме участь у загальних молитвах та панельних дискусіях на актуальні церковні теми. Хлопці та дівчата разом зі своїми духовними наставниками обговорюватимуть виклики, що постають перед сучасними молодими людьми, які практикують церковне життя, зупиняться на актуальних питаннях духовного життя, психології та формування інституту родини. Також на учасників Зустрічі очікують екскурсія по мальовничих місцях Малаги і, звичайно, вечори неформального спілкування.

Організаторами Зустрічі виступили: Західноєвропейське вікаріатство УПЦ, синодальний Відділ зовнішніх церковних зв’язків УПЦ та синодальний Відділ УПЦ у справах молоді.

Переглядів: 380

This post is also available in: Англійська

Перейти до панелі інструментів