Різдво Христове на парафії УПЦ в Брюсселі

«Як в Україні!», – саме такі дитячі радісні вигуки лунали біля вертепу з Новонародженим Немовлям під час урочистої Різдвяної Божественної Літургії в Брюсселі!

Протоієрей священник Димитрій Попеску, настоятель парафії Української Православної Церкви на честь Всіх преподобних Києво-Печерських в м. Брюссель (Бельгія), зібрав під своє крило більш півтисячі українських православних дітей з родин українських біженців та багатьох центрів для вимушених переселенців з Брюсселя та інших міст Бельгії. Всі вони підготували колядки, вітання та різдвяні пісні, щоб прославити Господа нашого Ісуса Христа. Вихованці центру для українських родин в місті Спа підготували справжнє театралізоване дійство – вертеп, показали історичні події в часи народження Спасителя, привітали всіх земляків.

Всю малечу було щедро обдаровано за справжніми українськими традиціями. Отець Димитрій вручив маленьким колядникам все, що вони просили в своїх святкових піснях: і мірку грошей, і калачі, і кільце ковбаски! Після служби всі українці могли скуштувати національні страви, поділитися теплом, радістю Богонародження, величезною любов’ю один до одного та надією на новий і особливо щасливий рік для нашої рідної України!

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у курортному містечку Спа в Бельгії буде відкрита ще одна громада Української Православної Церкви.

Перша Божественна Літургія у даній громаді відбудеться в суботу 21 січня 2023 року за адресою: Rue Brixhe 24, 4900 Spa, Бельгія. Після Літургії буде розпочато діяльність недільної школи.

Розклад подальших Богослужінь на найближчі пів року: 4.02.23, 18.02.2023, 4.03.23, 18.03.2023, 1.04.2023, 15.04.2023, 29.04.2023, 13.05.2023, 27.05.23 на 9.30.
Після служби – чаювання і недільна школа для дітей.

За духовною підтримкою, порадою, та з усіх інших питань можна звертатися до протоієрея Димитрія Попеску за контактами : +32475311372; +380976231314 (WhatsApp, Viber), email: [email protected].

З організаційних питань, діяльності недільної школи, надання психологічної допомоги можна звертатися до помічниці священника – кандидатки психологічних наук, психолога центру для українських родин Олени Чанцевої-Коваленко за контактами: +380970909103 (WhatsApp, Viber), email: [email protected].

Запрошуються всі віряни Спа, Льєжу та інших сусідніх міст!

Нагадаємо, що Помісний Собор УПЦ від 27.05.2022 року в Постанові наголосив на важливу необхідність «і надалі розвивати духовну місію за кордоном серед православних українців задля збереження ними своєї віри, культури, мови та православної ідентичності».