​​Митрополит Філарет зустрівся з Ієрусалимським Патріархом Феофілом III

5 грудня 2022 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Львівський і Галицький Філарет зустрівся з Блаженнішим Патріархом Святого града Єрусалим і всієї Палестини Феофілом ІІІ. Про це повідомляє ієрарх УПЦ у своєму Телеграм-каналі.

Під час зустрічі було піднято низку питань з церковно-державних, міжцерковних і міжконфесійних стосунків в Україні.

Велику увагу Блаженніший Патріарх приділив питанню війни в Україні і стражданням українського народу і запевнив в молитвах Єрусалимського Патріархату за багатостраждальний народ і скоріше припинення війни.

Патріарх Феофіл передав благословення від Святого Гробу Господнього священній українській землі та українському народу.