Протоієрей Миколай Данилевич відвідав парафію УПЦ в Данії

11 вересня 2022 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич відвідав українську парафію на честь Покрови Пресвятої Богородиці в м. Хольстебро (Данія).

В цей недільний день протоієрей Миколай Данилевич звершив Божественну літургію спільно з настоятелем парафії священником Євгенієм Мартинюком. Після завершення Літургії протоієрей Миколай виголосив проповідь на тему євангельського читання та свята Усікновення чесної глави св. Іоанна Хрестителя, передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія новоствореній громаді та подякував за активні пастирські труди священнику Євгенію Мартинюку, завдяки яким громада кількісно збільшується і успішно розвивається.

В свою чергу представники громади з числа мирян попросили передати слова вдячності Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за благословення на створення парафії, в рамках якої православні українці в Данії мають можливість молитися, брати участь в церковних таїнствах, виховувати дітей в православній вірі та перебувати в духовній єдності з Українською Православною Церквою.

Після завершення богослужіння відбулося тепле неформальне спілкування священників з парафіянами. На прохання парафіян, які живуть далеко від згаданого міста, регулярні богослужіння цієї парафії транслюються через соцмережу фейсбук. Слід зауважити, що настоятель протоієрей Євгеній Мартинюк також періодично відвідує та звершує богослужіння в інших містах цього регіону Данії.

Нагадаємо, що громада УПЦ на честь Покрови Пресвятої Богородиці в м. Хольстебро (Данія) була створена на прохання українців, які проживають в Данії. Перше  богослужіння громада звершила на свято Святої Трійці 12 червня 2022 року.

Контакти настоятеля священника Євгенія Мартинюка: +45 22 53 61 20.

Сторінка парафії в мережі фейсбук: Парафія Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ у Королівстві Данія.

Переглядів: 96

Перейти до панелі інструментів