Почала діяти парафія УПЦ в Берліні

З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і на прохання наших співвітчизників в Берліні (Німеччина) відкрита парафія Української Православної Церкви на честь Всіх святих.

Релігійна громада створена нашими співвітчизниками, які були вимушені виїхати з України до Німеччини внаслідок російсько-української війни.

Настоятелем громади призначений клірик Української Православної Церкви протоієрей Димитрій Дзядевич.

Регулярні Літургії звершуються щонеділі о 10:00 за адресою:

Zabel-Krüger-Damm 219, 13469 Berlin

Контакти протоієрея Димитрія Дзядевича:

телефон: +49 1512 8404606; +380 95 305 6810 (WhatsApp, Viber).

Група парафії у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/UkrainianChurchBerlin.

Нагадаємо, що Помісний Собор УПЦ від 27.05.2022 в Постанові заявив про необхідність «і надалі розвивати місію за кордоном серед православних українців задля збереження ними своєї віри, культури, мови та православної ідентичності».