Протоієрей Миколай Данилевич відвідав новостворену громаду УПЦ в Лейпцигу

26 червня 2022 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич відвідав українську православну громаду в м. Лейпциг (Німеччина) і звершив Божественну літургію.

Згадана громада була створена нашими співвітчизниками, які були вимушені виїхати з України внаслідок російсько-української війни, ще два місяці тому. Богослужіння в новоутвореній громаді розпочалися з Дня Святої Пасхи 2022 року.

Громадою опікується клірик Украінської Православної Церкви священник Максим Бойчура (+49 157 38137259 – телефон, +380683778237 – WhatsApp, Viber, Telegram).

Регулярні богослужіння звершуються за адресою: Ruckmardofter Straße 13, Leipzig.

Нагадаємо, що Помісний Собор УПЦ від 27.05.2022 в Постанові заявив про необхідність «розвивати місію за кордоном серед православних українців задля збереження ними своєї віри, культури, мови та православної ідентичності».