У передмісті Лісабону відкрилася нова українська православна парафія

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за погодженням з архієпископом Мадридським і Лісабонським Нестором у передмісті Лісабону почала діяти нова українська православна парафія.

Зокрема, у неділю 28 листопада 2021 року була звершена перша Божественна літургія у містечку Вала-ду-Каррегадо у храмовому приміщенні за адресою: Estr. do Bairro, Vala do Carregado, Igreja de Nossa Senhora de Fatima. Новоствореною громадою опікується співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ священник Віталій Горзов.

ВЗЦЗ УПЦ продовжує працювати над організацією та відкриттям українських православних парафій у місцях компактного проживання наших співвітчизників у різних країнах світу.