Делегація УПЦ прибула до Чорногорії

4 вересня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія делегація Української Православної Церкви у складі митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, Керуючого справами УПЦ, та митрополита Тернопільського і Кременецького Сергія прибула до м. Подгориці (Чорногорія), щоби взяти участь у інтронізації Митрополита Чорногорського і Приморського Іоаннікія.

В аеропорту м. Подгориці делегацію УПЦ зустрів новобраний Митрополит Чорногорський і Приморський Іоаннікій та єпископ Будимлянсько-Нікшичський Мефодій (Сербська Православна Церква).

Інтронізація новообраного Митрополита Іоаннікія на Митрополита Чорногорського і Приморського відбудеться 5 вересня в Цетинському монастирі.