Протоієрей Миколай Данилевич взяв участь у зустрічі ВРЦіРО з послами країн Великої сімки

9 липня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич взяв участь у зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з послами країн Великої сімки.

Зустріч відбулася у Києві на запрошення посла Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс.

Під час зустрічі йшлося про активну роль церков у боротьбі зі зміною клімату, що становить небезпеку для всього світу, про важливість запобігання домашньому насильству та надання необхідної підтримки постраждалим, про роботу релігійних організацій зі сприяння діалогу в громадах, що постраждали від конфлікту, та про важливість реформ, що тривають в Україні, з акцентом на забезпечення верховенства права.