Києво-Печерську Лавру відвідали сенатори французького парламенту

 

30 травня 2021 року, в День Києва, столицю України з офіційним візитом відвідала група парламентаріїв Французької Республіки. Делегація, до якої увійшли сенатори: від департаменту Орн Наталі Гуле, від департаменту Ло і Гаронна Жан-П’єр Мога, від департаменту Атлантична Луара Жоель Герріо, побували у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на lavra.ua.

В рамках поїздки провідні політичні діячі ознайомилися з історією та святинями древньої Печерської обителі.

З благословення намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла делегацію зустрічав духівник обителі архімандрит Антоній. Також монахиня Феодосія, яка довгий час жила у Франції, проводила високих гостей в Ближні печери, де розповіла про преподобних отців Печерських. Особливий інтерес викликав у групи візит на пасіку.

На завершення гостям показали Хрестовоздвиженський храм і головну святиню Лаври – Успенський собор, після чого депутати Верхньої палати Парламенту Франції та їх супроводжуючі зробили загальний знімок на згадку про відвідини головного монастиря України, а також обмінялися сувенірами.

Переглядів: 6

Перейти до панелі інструментів