Ієрарх Румунської Православної Церкви звершив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері

У четвер 4-ої седмиці після Пасхи, 27 травня 2021 року, з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері звершив єпископ Бистрицький Венедикт, вікарій Клужської митрополії Румунської Православної Церкви, який прибув до України для паломництва до православних святинь. Богослужіння проводилось церковнослов’янською та румунською мовами. Про це повідомляє офіційний сайт Київської духовної академії і семінарії.

Преосвященному архіпастирю співслужили: викладач КДАіС ієромонах Пантелеімон (Мельник), настоятель молдавсько-румунської парафії при Києво-Печерській Лаврі протоієрей Димитрій Попеску, а також клірики Румунської Церкви та вихованці Київських духовних шкіл у священному сані.

Богослужбові піснеспіви звучали у виконанні академічного хору під управлінні регента архімандрита Леонтія (Тупкало).

Після закінчення Літургії єпископ Венедикт на згадку про перебування в Київських духовних школах та служіння в Академічному храмі поставив підпис у напрестольному Євангелії храму.