Керуючий справами УПЦ взяв участь у відспівуванні митрополита Чорногорського та Приморського Амфілохія

1 листопада 2020 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у відспівуванні митрополита Чорногорського та Приморського Амфілохія у храмі Воскресіння Христового в Подгориці (Чорногорія). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сторінку у фейсбук митрополита Антонія.

Очолив заупокійну Божественну літургію Святійший Іриней, Патріарх Сербський. Патріарху співслужили Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Ельбасанський Антоній (Албанська Православна Церква), митрополит Загребсько-Люблінський Порфирій, єпископ Будимлянсько-Нікшичський Іоанникій, єпископ Бачський Іриней та інші архієреї Сербської Православної Церкви.

Після завершення Літургії на площі перед Кафедральним собором при великій кількості православних чорногорців відбулося відспівування митрополита Амфілохія.