Ієрархи з-за кордону вітають Блаженнішого Митрополита Онуфрія з Днем Ангела

25 червня 2020 року, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Глави та  ієрархи Помісних Православних Церков надсилають вітання  Блаженнішому Митрополиту Онуфрію з нагоди його Дня тезоіменитства.

Так, Предстоятель Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Блаженніший Митрополит Ростислав у своєму вітальному слові зауважив, що Його Блаженство являє собою справжній приклад чернечого подвигу. «Бачачи ваші труди, Господь вас поставив архієреєм і вам же довірив Українську Церкву, яку ви ведете зараз крізь бурхливе море в його спасительні обителі».

Предстоятель Православної Церкви в Америці Блаженніший Архієпископ Вашингтонський, Митрополит всієї Америки і Канади Тихон зауважив: «Ви також намагаєтесь наслідувати свого небесного покровителя в молитві та аскетизмі. Ваша мовчазна молитва та споглядання возноситься серед мас, а Ваша подвижницька праця – старанно пасти вірних Києва та України. Творіть такі добрі справи і далі, завжди наближаючи себе і людей ближче до нашого Господа! Молячись про Ваше міцне здоров’я і якнайшвидше зникнення епідемії коронавірусу в Україні і в усьому світі, я бажаю Вам в цей святковий день довгих років життя».

Архієпрископ Монреальський і Канадський (РПЦЗ) Гавриїл побажав Його Блаженству сугубих сил і кріпості, щоб і надалі нести вручений Господом послух, «Адже сьогодні Ваші невпинні труди особливо важливі і необхідні для нашої Церкви, для православної України, для всіх і кожного з нас».

Екзарх Гробу Господнього на Кіпрі митрополит Вострський Тимофій в своєму вітанні запевнив в молитві до Господа і Спасителя нашого Іісуса Христа: “нехай Він Вас завжди і всюди укрпілює в ці важкі часи, через які проходить зараз Українська Православна  Церква”, та побажав “широкого розположення для прощення тих, хто поступками ранить Ваше любляче серце і роздирає хітон Церкви Христової”.

На ім’я Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія продовжують надходити вітання.

Переглядів: 143

This post is also available in: Англійська

Перейти до панелі інструментів