Ієрарх УПЦ звершив Літургію в кафедральному соборі Болгарської Православної Церкви

23 лютого, з благословенная Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій співслужив за Божественною літургією єпископу Мелнишському Герасиму – головному секретарю Священного Синоду Болгарської Православної Церкви.

Богослужіння відбулось в кафедральному соборі на честь св. кн. Олександра Невського у столиці Болгарії Софії. Єпископ Герасим у спілкуванні з митрополитом Варсонофієм передав слова підтримки Предстоятелю УПЦ Блаженнішому митрополиту Онуфрію та усім вірним чадам Української Православної Церкви. Владика Герасим назвав розкол Церкви одним з найважчих гріхів та висловив надію, що канонічна Українська Православна Церква, з Божою допомогою, буде і надалі стояти в Істині, також архієрей сказав, що увесь православний світ повинен показати наскільки важкими є, і ще можуть бути, наслідки втручання політиків в життя Церкви. Митрополит Варсонофій передав єпископу Герасиму архієрейський подарунок та подякував за підтримку.