Патріарх Феофіл запросив Предстоятеля Антіохійської Церкви на Собор в Іорданію

28 грудня 2019 року в патріаршій резиденції в Дамаску відбулася зустріч Предстоятеля Антіохійської Православної Церкви Патріарха Іоанна Х та представника Єрусалимського Патріарха в Аммані митрополита Кіріакопольського Христофора. Про це повідомляє офіційний сайт Антіохійської Православної Церкви.

Митрополит Христофор від імені Єрусалимського Патріарха Феофіла передав запрошення Антіохійському Патріарху Іоанну Х на майбутній Собор Предстоятелів Помісних Православних Церков в Аммані, який відбудеться задля “збереження православної єдності”, яка була порушена через “українське питання”.

В свою чергу, Патріарх Іоанн Х ще раз пітдтвердив тверду позицію Антіохійської Церкви, яка була озвучена Священним Синодом Антіохійської Православної Церкви, який раніше наголосив на необхідності зустрічів Предстоятелів Помісних Православних Церков для спільного вирішення православних питань.