Група паломників з Волині продовжує своє паломництво по святим місцям Грузії

До групи входять священники та миряни з парафій УПЦ, що постраждали внаслідок рейдерських захоплень храмів.

Сьогодні, 20 грудня 2019 року, паломники з Української Православної Церкви на чолі з митрополитом Володимир-Волинським і Ковельським Володимиром відвідали древні храми і монастирі Болнійської єпархії, яку очолює архієпископ Єфрем (Гамрекелідзе).

Групу супроводжує співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ ієрей Віталій Горзов.

Владика Єфрем тепло зустрів паломників і показав гостям з України древні святині єпархії. Так паломники відвідали головну святиню м. Болнісі – базиліку V століття на честь Успіння Пресвятої Богородиці, новозбудований монастир на честь святих апостолів Петра і Павла, який  знаходиться на горі висотою 800 метрів, а також древній монастир XII століття на честь святого Георгія Побідоносця.

Повертаючись до Тбілісі паломники відвідали Свято-Преображенський жіночий монастир Самтавро, де молитовно вклонилися святим мощам преп. Гавриїла (Ургебадзе) і помолилися у часовні на честь рівноапостольної Ніни, просвітительниці Грузії.