Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим зустрівся із Патріархом Болгарським Неофітом

9 грудня 2019 року митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, який з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія перебуває з візитом в Болгарії, зустрівся із Святійшим Патріархом Болгарським Неофітом.

В зустрічі з болгарської сторони також взяли участь: секретар Священного Синоду Болгарської Православної Церкви єпископ Мелнішський Герасим, секретар Софійської митрополії єпископ Білоградчишський Полікарп та співробітники Патріархії.

Під час зустрічі  йшлось про ситуацію в світовому Православ’ї. Митрополит Никодим передав Предстоятелю Болгарської Православної Церкви поклін від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Святіший Патріах Неофіт сказав, що ознайомлений з реальною ситуацією щодо стану Православ’я в Україні та просив передати слова вітання та підтримки Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері.