Митрополит Керкірський Нектарій закликав відкласти розгляд українського церковного питання

11 жовтня 2019 року ієрарх Еладської Православної Церкви митрополит Керкірський і Паксійський Нектарій закликав єпископів Еладської Церкви не приймати рішення про визнання «ПЦУ». Про це повідомляє грецьке агенство церковних новин “Ромфея”.

Зокрема владика сказав: “не вважаю доцільним час для прийняття рішення по такому колючому питанні та геополітичні умови в даному регіоні не є спокійними, тому в результаті будь-яке рішення викличе труднощі в нашій Вітчизні. Вважаю, що має бути відкладене прийняття цього рішення”.

Окрім того, митрополит має думку, що першими на цю тему мають висловитись ті Помісні Церкви, які є старшими за диптихом.

“Був би згідним, щоб ми, як Грецька Церква, зробили спробу бути посередником для того, щоби розпочався діалог між Вселенським Патріархатом та Руською Православною Церквою щодо цього питання”, – підсумував він.

This post is also available in: Англійська, Грецька