ІСПАНІЯ. Делегація УПЦ взяла участь в міжнародній зустрічі «Мир без кордонів. Релігії і культури в діалозі»

З 15 по 17 вересня 2019 року в Мадриді (Іспанія) проходив міжрелігійний форум «Мир без кордонів. Релігії і культури в діалозі», який організувала Община св. Егідія спільно з Мадридською Архієпископією Римсько-Католицької Церкви.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Українську Православну Церкву на цьому заході представляли митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв`язків  УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

Основною темою форуму було обговорення сучасних війн, конфліктів в суспільстві, небезпеки відродження расизму та ксенофобії. Серед іншого були розглянуті питання міжрелігійного діалогу та попередження конфліктів, необхідності роззброєння, екологічна ситуація та інші теми.

На відкритті форуму, 15 вересня, виступили: засновник Общини св. Егідія професор Андреа Ріккарді, архієпископ Мадриду кардинал Карлос Осорро Сієрра, президент Центрально-Африканської Республіки Ф. А. Туадера, Голова Відділу зовнішніх церковних зв`язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон, та інші.

В рамках роботи форуму, 17 вересня, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим виступив з доповіддю на секції «Між силою і слабістю. Християнські мученики нашого часу і мир». Під час участі в роботі форуму делегація УПЦ мала спілкування з представниками інших Помісних Православних Церков, зокрема Александрійської, Сербської, Румунської, Елладської та Албанської Церков, а також з представниками інших конфесій та релігійних організацій світу.

Урочиста церемонія закриття форуму відбулася 17 вересня ввечері на площі перед мадридським кафедральним собором Альмудена.

Переглядів: 113

This post is also available in: Англійська, Російська

Перейти до панелі інструментів