Блаженніший Митрополит Онуфрій прийняв делегації Сербської і Чесько-Словацької Церков

27 липня 2019 року, після всенічного бдіння в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв ієрарха Сербської Православної Церкви єпископа Нішського Арсенія і ієрарха Православної Церкви в Чеських землях і Словаччині архієпископа Михайловського і Кошицького Георгія, які прибули на святкування в честь 1031-ї річниці Хрещення Київської Русі.

Блаженніший Митрополит Онуфрій мав особисте спілкування з представниками кожної делегації, що прибули до Києва на урочистості.

Блаженніший Владика подякував представникам згаданих Помісних Православних Церков за прибуття на святкування та передав пам’ятні подарунки гостям.

Завтра, 28 липня, в день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого, Предстоятель очолить Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври, початок о 8:45.