Вітальне слово Предстоятеля Церкви Чеських земель і Словаччини Митрополита Ростислава Предстоятелю УПЦ з нагоди Дня Ангела

Архієпископ Пряшівський, митрополит Чеських земель та Словаччини

№ 25/2019

Пряшів, 12 червня 2019

ЙОГО БЛАЖЕНСТВУ

БЛАЖЕННІЙШОМУ ОНУФРІЮ,

МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Ваше Блаженство,

Возлюблений о Господі Собрат і Співслужитель у Престолу Божого!

Дозвольте від усією душі привітати Вас з тезоіменитсгвом ‒ днем пам’яті преподобного Онуфрія Великого.

Усе Ваше життя від юності Ви посвятили служінню Христовій Церкві. Зараз, коли Українська Православна Церква переживає непрості часи, Ви з достоїнством і смиренням несете Прєдстоятельський Хрест по слову Євангелія: «Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Мф. 5:16), надихаючи Богом Вам ввірену паству своїм прикладом та стійкістю.

Нехай Щедрий Господь по молитвам Вашого небесного покровителя дасть Вам, Ваше Блаженство, кріпості сил і терпіння в цей важкий для Вашої країни і Церкви час, час сповідництва і свідчення про Божу Істину і Правду.

Многії і благі літа Вашому Блаженству!

З братською о Христі любов’ю

+РОСТИСЛАВ