До Києва прибувають представники Помісних Православних Церков

До Києва починають прибувати перші делегації Помісних Православних Церков для участі у святкуванні тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

На даний момент вже прибули делегації від Кіпрської, Польської та Американської Церков.

Цього року привітати Блаженнішого Митрополита Онуфрія до Києва приїздять делегації 11-ти Помісних Православних Церков:

Александрійської Церкви: митрополит Карфагенський Мелетій;

Єрусалимської Церкви: митрополит Вострський Тимофій;

Руської Церкви: митрополит Сінгапурський і Південно-Східно-Азіатський Сергій та митрополит Корсунський Антоній;

Румунської Церкви: протоієрей Іоан Піцура, архімандрит Афанасій (Янош) та протосінгел Ігнатій (Бочкорек);

Грузинської Церкви: митрополит Зугдідський Герасим та протоієрей Анчіл Бадрій;

Сербської Церкви: єпископ Моравічський Антоній;

Болгарської Церкви: митрополит Ловчанський Гавриїл та протоієрей Любомир Казашкі;

Кіпрської Церкви: митрополит Тамасоський Ісаія, архімандрит Ієронім (Піліотіс), ієромонах Варнава (Хрисанфу) та ієродиядон Димитріан (Пеца);

Польської Церкви: єпископ Гайновський Павел та протоієрей Андрій Левчак;

Чеської Церкви: архієпископ Празький Михаїл;

Православної Церкви у Америці: протоієрей Назарій Полатайко.

Урочисте богослужіння відбудеться 25 червня, у день свята, на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври, о 9:00. Напередодні, 24 червня, о 17:00 у Лаврі буде звершено святкове всенічне бдіння.