АВСТРІЯ. Співробітник ВЗЦЗ УПЦ взяв участь у конференції у Відні

14-16 березня 2018 року у Відні (Австрія) відбулась конференція «Куди рухається Європа? Виклики для Церкви та суспільства». На запрошення організаторів та з благословення Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви митрополита Луганського і Алчевського Митрофана в конференції взяв участь співробітник вказаного Відділу С. М. Бортник.

Конференція була організована німецьким благодійним фондом «Реновабіс», австрійською організацією «Про Орієнте», швейцарським «Екуменічним форумом у питаннях віри, релігії та суспільства на Сході і Заході» та Дипломатичною Академією Відня. Загалом у заході взяло участь більше 100 учасників з 18 країн Європи. Одним з питань для розгляду стало усвідомлення кризових явищ з політичної та церковної перспектив. Особливу увагу було приділено питанням поширення популізму та націоналізму в різних країнах європейського континенту.

В рамках панельних дискусій були розглянуті приклади конкретних дванадцяти країн Східної Європи, серед яких були також Білорусь, Росія та Україна. Ситуацію в Україні представив Андрій Васькович, президент «Карітас Україна». С. М. Бортник взяв активну участь у обговоренні вказаних проблем та у налагодженні зв’язків для подальшої співпраці.

Переглядів: 73

This post is also available in: Англійська

Перейти до панелі інструментів