НІМЕЧЧИНА. Українська православна парафія у Гамбурзі відсвяткувала своє перше престольне свято

14 жовтня 2017 року в день свята Покрову Пресвятої Богородиці українська православна парафія у Гамбурзі (Німеччина) відсвяткувала своє перше престольне свято.
Община була заснована рік тому з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за погодженням з архієпископом Берлінським і Германським Феофаном (Руська Православна Церква).
В день свята парафії в храмі зібралися українці, які проживають та працюють у Гамбурзі та в околицях. Разом з ними за богослужінням в цей святковий день молилися серби, росіяни, православні німці і навіть грек.
Божественну літургію звершив заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич у співслужінні з настоятелем парафії священиком Іоанном Сухоняком. Богослужіння звершувалося українською, церковно-слов’янскою та сербською мовами.
Під час Божественної літургії була піднесена молитва за мир в Україні. Після богослужіння всіх присутніх було запрошено до святкової трапези.
Попри те, що основа парафії складається з українців, самі парафіяни вважають, що їхня община не повинна обмежуватись тільки рамками української мови та культури, а бути відкритою до православних інших національностей, оскільки Церква Христова за своєю природою є наднаціональною. До того ж навіть в самій Україні до Церкви належать як україномовні, так і російськомовні віруючі. А тому завдання Церкви, особливо в діаспорі, полягає в об’єднанні людей різних культур, при цьому надаючи їм можливість зберігати рідну мову і культуру закордоном.
Українська православна парафія у Гамбурзі (Німеччина) звершує богослужіння щосуботи в храмі Сербської Православної Церкви на честь Архістратига Божого Михаїла за адресою: Schellingstraße 7, 22089 Hamburg.

Переглядів: 652

This post is also available in: Англійська

Перейти до панелі інструментів