Керуючий Західноєвропейським вікаріатством УПЦ провів в Угорщині зустрічі з релігійними діячами

21 серпня, в рамках архіпастирського візиту до Будапешта (Угорщина), керуючий Західноєвропейським вікаріатством УПЦ єпископ Боярський Веніамін відвідав правлячого архієрея Сербської Православної Церкви в Угорщині митрополита Будимського Лукіана, в його резиденції в місті Сентендре.

На початку зустрічі в Успенскому кафедральному соборі архієреї вклонилися чудотворній Печській іконі Пресвятої Богородиці.

Під час спілкування сторони обговорили питання міжправославної взаємодії.

Митрополит Лукіан висловив підтримку Блаженнішому Митрополиту Онуфрію та всій Українській Православній Церкві, а також запевнив у своїх молитвах за багатостраждальний український народ та настання миру в Україні.

22 серпня, в Будапешті відбулася зустріч єпископа Веніаміна з генеральним секретарем Екуменічної Ради Церков Угорщини Вілмошем Фішль.

Сторони обговорили співпрацю між Українською Православною Церквою та Радою Церков Угорщини.

Генеральний секретар запевнив у своїй підтримці Української Православної Церкви в Угорщині.

У зустрічах також взяв участь настоятель парафії УПЦ в Будапешті священник Димитрій Сидоренко.