В Берліні почала діяти друга парафія УПЦ

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Берліні почала діяти друга парафія Української Православної Церкви на честь Архістратига Божого Михаїла.

У день святкування Різдва Христового, 7 січня 2024 року, відбулася перша Божественна літургія, а напередодні, 6 січня, було звершено вечірнє богослужіння.

“В цей святковий день, – йдеться у повідомленні на Фейсбук сторінці УПЦ – Berlin, – ми звертаємося до Бога, щоб Він дарував мир та любов між усіма нами. Наша Батьківщина переживає складні часи, але ми віримо, що Господь Бог допоможе нам і що знов зацвіте наша Україна.
Господь народився на чужині, й ми сьогодні прославляємо Його Різдво також у далечі від рідної домівки. Але сьогодні, коли більше 500 українців, від малу до велика, зібрались разом підносячи свої щирі молитви до Бога, співаючи українські колядки – на декілька годин опинилися знов на рідній землі.”

Адреса храму: Michaelkirchplatz 15, 10179 Berlin
Зупинки:
U-Bahn Heinrich-HeineStraße
U+S-Bahn Jannowitzbrücke
Bus 147. Heinrich-Heine-Platz

Новою парафією опікується протоієрей Димитрій Дзядевич. Контакти: +49 1512 8404606; +380 95 305 6810 (WhatsApp, Viber).

Viber-спільнота: https://invite.viber.com/?g2=AQA0NLDjyM2xAlBlVpxJDb3VKbDPMX1gJRZ3qcPdD1MvEy67jK%2FIo%2FwDp5pda3sL

Нагадаємо, що в Берліні діє також парафія УПЦ на честь Всіх святих, відкрита у серпні 2022 року. Регулярні богослужіння звершуються щонеділі о 10:00 за адресою Zabel-Krüger-Damm 219, 13469 Berlin.

Нагадаємо, що Помісний Собор УПЦ від 27.05.2022 в Постанові заявив про необхідність «і надалі розвивати місію за кордоном серед православних українців задля збереження ними своєї віри, культури, мови та православної ідентичності».