Закордонні парафії УПЦ продовжують допомогати захисникам України та потребуючим

Священники Української Православної Церкви у Німеччині продовжують волонтерську діяльність – допомагають українським військовим, дитячим будинкам Київщині та людям, які перебувають у складних умовах.

20 вересня 2023 року настоятель парафії УПЦ на честь Почаївської ікони Божої Матері у місті Кельні (федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина), протоієрей Сергій Гаєвський передав в Україну продукти, засоби особистої гігієни, ліки та одяг. Все це отримали мешканці прифронтового Херсона, Краматорська та інших населених пунктів.

Нагадаємо, що раніше багатодітний священник з міста Падерборн (Німеччина) протоієрей Роман Романенко пожертвував на потреби ЗСУ свій власний автомобіль.

Також на зібрані прихожанами отця Романа кошти були придбані продукти харчування та енергетики для військових.

У Кельні богослужіння відбуваються у громаді на честь Почаївської ікони Божої Матері за адресою:
St. Karl Borromaus, Zülpicher Str. 275 Köln 50937.
Настоятель – протоієрей Сергій Гаєвський.
Контакти:
+4915733099748 (WhatsApp); +380999072058 (Viber, Telegram)

Адреса парафії УПЦ у Падеборні:
Kamp 2, 33098, Paderborn, Germany.
Настоятель – протоієрей Роман Романенко.
Телефон: +38 067 645 47 55.14:35