Єпископ Боярський Веніамін зустрівся з католицьким єпископом Малаги

7 вересня 2023 року, в рамках перебування в Малазі (Іспанія), керуючий Західноєвропейським вікаріатством Української Православної Церкви єпископ Боярський Веніамін зустрівся з католицьким єпископом Малаги Його Екцеленцією доном Хесусом Каталá Ібанєс.

На зустрічі були присутні: голова відділу у справах екуменізму та міжрелігійного діалогу єпархії Малаги священник Рафаель Васкес Хіменес, заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, а також настоятель української парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в місті Марбелья священник Ігор Будник.

Під час спілкування єпископ Хесус проявив особливу зацікавленість молодіжним форумом УПЦ, який цими днями триває в місті Малага. Єпископ Веніамін поділився своїми враженнями від Першої Зустрічі української православної молоді Західної Європи, зокрема, тим натхненням, яке отримав від спілкування з молодими православними українцями в діаспорі. Також владика Веніамін розповів про те, як розвиваються парафії УПЦ за кордоном, зазначивши, що сьогодні діють вже близько 50 парафій у 15-ти країнах Західної Європи та зауважив, що Українська Церква закордоном підтримує добрі та конструктивні стосунки з представниками інших християнських конфесій.

Єпископи обговорили питання міжконфесійної співпраці. Єпископ Малаги підкреслив свою відкритість до подальшого діалогу та співпраці. На завершення учасники бесіди обмінялися подарунками.


Нагадаємо, що 27 травня 2023 року, єпископ Веніамін
зустрівся з католицьким архієпископом Мілану монсеньором Маріо Дельпіні

Переглядів: 50

This post is also available in: Англійська

Перейти до панелі інструментів