Парафія УПЦ в Парижі відсвяткувала своє перше престольне свято

5 серпня 2023 року парафія Української Православної Церкви на честь Почаївської ікони Божої Матері в Парижі (Франція) відсвяткувала своє перше престольне свято.

В день престольного свята на парафії був відслужений акафіст та водосвятний молебень, а також була звершена Божественна Літургія, за якою спільно з настоятелем – священником Марком Мінтенком служили українські закордонні священники й гості свята: священник Віталій Горзов (Лісабон, Португалія), співробітник Відділу зовнішніх церковних звʼязків УПЦ протоієрей Василій Пріц, архімандрит Ісаак (Пріутеса) (Брюссель, Бельгія).

За Божественною літургією були піднесенні молитви за мир на українській землі. Після Літургії всі присутні були запрошені на святкову трапезу, де мали змогу поспілкуватись та поспівати українських народних пісень.

Богослужіння відбуваються щонеділі о 9:30 за адресою: 52 Av. Louis Aragon, 94800 Villejuif, Église Notre-Dame des Apôtres, метро – лінія 7, зупинка – Villejuif Loui.
Опікується паризькою громадою клірик Української Православної Церкви священник Марк Мінтенко: +33780708643 – моб., +380989299427 – WhatsApp, Viber, Telegram.