Бажаю молитовного заступництва преподобних Отців Києво-Печерських — Предстоятель Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Блаженнішому Митрополиту Онуфрію

17 серпня 2022 року, у день восьмої річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятель Православної Церкви Чеських земель і Словаччини, Архієпископ Пряшівський, Митрополит Чеських земель і Словаччини Ростислав надіслав вітання Блаженнішому владиці, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству
Блаженнішому Онуфрію
Митрополиту Київському і всієї України

Ваше Блаженство,
Возлюблений в Господі Собрат і Співслужитель!

Молитовно вітаю Вас із 8-ю річницею інтронізації на Престолі митрополитів Київських.

Ви прийняли кормило церковного управління в непрості часи, але зміцнюючись словами Святого Євангелія, віддаєте себе за ввірений Вам клір і вірних, не припиняючи молитовного звершення і не залишаючи трудів милосердя, покриваючи скорботи та втішаючи печаль.

Цього знаменного дня бажаю Вашому Блаженству кріпості архіпастирських сил, невичерпної допомоги Божої у трудах та молитовного заступництва всіх преподобних Отців Києво-Печерських.

З братньою любов’ю в Господі

Пряшів, 17 серпня 2022 р.

Ростислав,
Архієпископ Пряшівський,