Співробітник ВЗЦЗ УПЦ взяв участь у зустрічі ВРЦіРО з Віце-Президентом Європейської Комісії

29 жовтня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви священник Сергій Шульгач взяв участь у зустрічі представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦІРО) з Віце-Президентом Європейської Комісії з популяризації європейського способу життя Маргарітісом Схінасом.

До сфери відповідальності пана Схінаса в Європейській Комісії належать, зокрема, питання діалогу з церквами та релігійними об’єднаннями і громадами, а також захист свободи віросповідання і переконань.

Релігійні діячі представили пану М. Схінасу структуру ВРЦіРО, її унікальність і позитивний вплив на міжконфесійний діалог. Окрім того, було обговорено досвід і перспективи взаємодії релігійних організацій з європейськими інституціями.