Ієрарх Польської Церкви взяв у участь в урочистостях з нагоди 30-річчя Донецької єпархії у Святогірській лаврі

З нагоди 30-річчя Донецької єпархії та архієрейської хіротонії митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона ієрарх Польської Православної Церкви  архієпископ Перемишльський і Горлицький Паїсій співслужив за Божественною літургією Предстоятелю УПЦ у Святогірській Лаврі. 

10 жовтня 2021 року, у Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив святкові богослужіння в Успенській Святогірській лаврі. За Божественною літургією в Успенському соборі обителі Предстоятелю співслужили сонм архієреїв УПЦ, архієпископ Перемишльський і Горлицький Паїсій (Польська Православная Церква), архієпископ Унгенський і Ниспоренський Петр (Православна Церква Молдови), духовенство Лаври, Донецької єпархії та гості у священному сані. За богослужінням молились ігумені монастирів УПЦ та численні віряни. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав митрополита Іларіона з особистими ювілеями та 30-річчям Донецької єпархії.

Вітальне слово також виголосив архієпископ Перемишльський і Горлицький Паїсій. Ієрарх з Польщі передав поклін від Предстоятеля Польської Православної Церкви та висловив підтримку від імені кліру своєї Помісної Церкви Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

«Ми завжди з Вами, – сказав владика Паїсій. – Ви – наш. Ми завжди стараємось підтримувати Вас і словом, і молитвами».

Архієпископ привітав з ювілеєм митрополита Іларіона та від імені Блаженнішого Митрополита Сави вручив йому найвищу нагороду Польської Православної Церкви – орден святої рівноапостольної Марії Магдалини I ступеня, а також передав ювілейну панагію від Предстоятеля Польської Церкви та список Леснінської ікони Богородиці від архієпископа Люблінського і Холмського Авеля.

Митрополит Іларіон виголосив подячне слово. Насамкінець перед Успенським собором зробили фото на пам’ять про урочистості, що відбулись.

Переглядів: 5

Перейти до панелі інструментів