Вітання Святійшому Патріарху Сербському Порфірію від Блаженнішого Митрополита Онуфрія

Його Святості,
Святійшому ПОРФІРІЮ,
Архієпископу Печському,
Митрополиту Белград-Карловацькому,
Патріарху Сербському

Ваше Святійшество!

Від повноти Української Православної Церкви і від мого смирення особисто прийміть сердечні вітання з обранням і інтронізацією на Первосвятительський престол Сербських Патріархів.

Промислом Божим, дією Святого Духа, Ви поставлені на Предстоятельське служіння Найсвятійшої Сербської Православної Церкви в непростий час, коли всеправославна єдність перебуває в глибокій кризі, а християнські цінності в усьому світі нівелюються і підміняються ідеями помилкового гуманізму. Однак, знаючи Вас як архіпастиря гідного, працівником бездоганним, що вірно навчає слово істини (2 Тим. 2:15), а також як поборника збереження канонічного порядку в Православній Церкві, ми радіємо разом з усією повнотою Святої Сербської Церкви про Ваше обрання і молимося про дарування Вам міцності і сили для здійснення покладеного на Вас високого і відповідального Предстоятельського служіння.

При цьому уповаємо, що добрі братерські відносини, що склалися між Сербською та Українською Православними Церквами, при Вашому Предстоятельському служінні будуть розвиватися і зміцнюватися у Христі.

Многая Вам і благая літа! Достоїн!
З любов’ю у Христі,

Онуфрій
Митрополит Київський і всієї України
Предстоятель Української Православної Церкви

Переглядів: 8

This post is also available in: Російська

Перейти до панелі інструментів