Блаженніший Митрополит Онуфрій висловив співчуття з приводу смерті Митрополита Чорногорсько-Приморського Амфілохія

30 жовтня 2020 року, о 08:20, відійшов до Господа Митрополит Чорногорсько-Приморський Амфілохій (Радович).

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженійший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій висловив співчуття Предстоятелю Сербської Православної Церкви Патріарху Іринею, а також духовенству та віруючим Чорногорсько-Приморської Митрополії.

У тексті співчуття Блаженніший Митрополит Онуфрій зокрема сказав, що покійний владика Амфілохій «пройшов великий життєвий шлях, але за будь-яких обставин виявляв непохитну вірність Богу і завжди поступав за Божим законом», та молитовно побажав, щоб «Господь упокоїв душу його, де всі праведні спочивають».