Розпочався візит Блаженнішого Митрополита Онуфрія в Чорногорію

Сьогодні, 27 лютого 2020 року, розпочався візит Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до Чорногорії.

В 16:00 відбулася офіційна зустріч Його Блаженства Митрополита Онуфрія в аеропорту міста Подгориці.

В 18:00 Блаженніший Митрополит Онуфрій разом із митрополит Чорногорським і Приморським Амфілохієм очолять молебень до Пресвятої Богородиці та літію (хресний хід) на площі перед кафедральним собором на честь Воскресіння Христового міста Подгориці.

Нагадаємо, що Митрополит Онуфрій разом із архієреями Української Православної Церкви візьме участь у святкуванні пам’яті преподобного Симеона Мироточивого – батька святителя Сави Сербського, яке відбудеться 28 – 29 лютого 2020 року.