Митрополит Сергій взяв участь у вшануванні пам’яті спочилого 12 років тому Архієпископа Кіпрського Хризостома І

Керуючий Тернопільською єпархією УПЦ очолює делегацію духовенства та мирян Тернопілля, яка з паломницьким візитом перебуває на Кіпрі.

22 грудня 2019 року, у 12-і роковини з дня смерті Предстоятеля Кіпрської Православної Церкви Архієпископа Хризостома І, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій співслужив Блаженнішому Архієпископу Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостому ІІ, який очолив заупокійну літію за спочилим попередником у соборі святого Іоанна Богослова в Нікосії (Кіпр). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на romfea.gr.

Після заупокійного богослужіння виступив очільник Архієпископської Канцелярії пан Фріксос Клеантус, який високо оцінив особистість шановного Архієпископа Хризостома I та його вагомий внесок у розвиток Кіпрської Православної Церкви.

Насамкінець присутні вирушили до старого кладовища в Нікосії, де відбулося вшанування пам’яті Архієпископа Хризостома І з подальшим покладанням вінків.

This post is also available in: Російська