У Кіпрській Православній Церкві попросили Александрійського Патріарха, який прибув на урочистості, не поминати Епіфанія

Патріарх Александрійський та всієї Африки Феодор II 9 листопада 2019 року прибув на Кіпр на урочистості з нагоди святого Іоана Милостивого. Грецьке видання Romfea.gr повідомляє, що його попросили не поминати голову новоствореної структури «ПЦУ» Епіфанія.

Цього року виповнюється 1400-річчя успіння святого Іоанна — в понеділок, 11 листопада, буде звершено всенічне бдіння, а у вівторок, 12 листопада, — патріарша Божественна літургія.

На Romfea.gr зазначається, що ієрархи Кіпрської Православної Церкви були здивовані рішенням Предстоятеля Александрійської Православної Церкви, який 8 листопада визнав «самозвану церкву України», та попросили його не згадувати за богослужіннями «митрополита» Епіфанія.

За матеріалами Інформаційно-Просвітницького відділу УПЦ