У день свята Воздвиження Хреста Господнього ієрархи УПЦ співслужили Блаженнішому Патріарху Єрусалимському Феофілу

27 вересня 2019 року, в день свята Воздвиження Хреста Господнього, за Божественною літургією в Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі Блаженнішому Патріарху Єрусалимському Феофілу ІІІ співслужили ієрархи Української Православної Церкви — митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, єпископ Гостомельський Тихон, вікарій Київської Митрополії, єпископ Дубенський Пимен, вікарій Рівненської єпархії.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Патріарх очолив хресний хід і чин Воздвиження на місці віднайдення Святого Хреста Господнього.

Після Хресного ходу Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви прийняв православних паломників з України на чолі з архієреями та духовенством УПЦ в Тронному залі Єрусалимської Патріархії.

За матеріалами Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

This post is also available in: Англійська, Грецька