Вітальне слово Предстоятеля Православної Церкви у Америці Митрополита Тихона Предстоятелю УПЦ з нагоди п’ятиріччя інтронізації

Митрополит Тихон, Предстоятель

Православна Церква у Америці

17 серпня 2019 року

Його Блаженству, Блаженнішому Онуфрію,

Митрополиту Київському і всієї України

Ваше Блаженство,

Дорогий Брате і Сослужителю у Таїнствах Господніх!

Христос посеред нас!

З радістю у Господі Ісусі Христі, я вітаю Вас з п’ятою річницею Вашої інтронізації як Митрополита Київського і всієї України. Нехай наш Господь клопотанням Своєї Святої Матері і всіх Святих, завжди спрямовує Ваше служіння Церкві, і нехай Його світло буде сяяти в пастирських трудах, які Ви робите в ім’я Його.

Я прошу Вас прийняти Його Високопреосвященство архієпископа Веніаміна Сан-Францискського і протоієрея Даниїла Андреюка як представників Православної Церкви в Америці на цих урочистостях. Нехай їх присутність разом з усім сонмом духовенства і віруючих, що зібралися з Вами в цей день, надихне і зміцнить Вас у Вашому керівництві Українською Православною Церквою. І нехай православні України, в свою чергу, натхненні Вашим прикладом, перебувають в істинній християнській любові, слідуючи заповіді, «яку маємо від початку, щоб ми любили один одного» (2 Іоанна 1:5).

Многая літа, дорогий Владико!

З повагою та найкращими побажаннями у Христі,

+Тихон

Архієпископ Вашингтонський