Православні віруючі з Чорногорії передали громадам Тернопільської єпархії, у яких захопили храми, фінансову допомогу

5 квітня 2019 року з благословення єпископа Будімлянського і Никшичського Іоанникія клірик Сербської Православної Церкви під час свого паломництва в Україну передав віруючим Тернопільської єпархії Української Православної Церкви, у яких були захоплені храми, фінансові кошти, зібрані парафіянами кафедрального Собору м. Никшич (Чорногорія). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Настоятель кафедрального Собору міста Никшич Сербської Православної Церкви протоієрей Остоя Кнежевич також передав митрополиту Тернопільському і Кременецькому Сергію ікону святителя Василя Острозького, освячену на його святих мощах від братії Острозького монастиря.

Цього ж дня протоієрей Остоя співслужив митрополиту Сергію в Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному монастирі. А 7 квітня, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, взяв участь у богослужінні в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, яке очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Сьогодні, 8 квітня, клірик Сербської Православної Церкви зустрівся з керуючим справами Української Православної Церкви митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм.

Переглядів: 108

This post is also available in: Російська

Перейти до панелі інструментів